KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17516011

nr 1751 6011

Lars Pirak

(1932-2008), Sverige

Signerad, akvarell, Lapporten, "Tjuonavagge", 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 39x48 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:02:56

Lars Pirak

Läs mer om Lars Pirak